איך לרכוש נכון באתרים? - גלאם בוטיק

איך לרכוש נכון באתרים? - גלאם בוטיק

המדריך לקניה נכונה ברשת

חנויות בגדים מקוונות ברשת מציעות ממיטב האופנה האחרונה, צבעים, בדים, דגמים חדשים, גזרות, שלכולן מוצמד תג מחיר, פעמים רבות, אם בשל שמועות, או בשל התנסות פחות טובה עם הפורמט, נשים רבות חוששות לבצע רכישה ברשת, הן בשל הקושי להבין מי עומד בצד השני, או אולי הקושי להתרשם, שהמידה, המוצגת אכן משקפת את הממדים, ותהווה אופנה צנועה, ובכלל מי מבטיח, שהבגד, אכן ישלח בדואר, או שהרכישה תהה מאובטחת?

גלאם בוטיק קולקצייה

לצורך כך הכנו מדריך קצרצר במיוחד (אנחנו יודעות, שאתן עסוקות) המסביר בקווים כללים על מה לשים דגש בעת רכישת ביגוד באופן מקוון.

הדגש הראשון לקניה נכונה ברשת: קניה מאובטחת.
קניה מאובטחת היא מנגנון הגנה, המבטיח שכרטיס האשראי שלכן לא יזלוג לגורמים עוינים, סיומת של HTTPS בכתובת האתר בתוספת המילה Secure היא המדד, המאפשר לכן להבין, שאתן במקום בטוח.

הדגש השני לקניה נכונה ברשת: רכישה מאתרים ישראליים.
אחת החוויות הפחות נעימות היא להזמין בגד ברשת, להמתין לו קרוב לחודש (14 ימי עבודה משלוח מסין) ולגלות, שהוא קטן בכמה מידות.
אופנה לדתיות, אשר רוכשים ברשת, בעיקר מאתרים סיניים, מותאמת למידות סיניות, ולכן בהכרח קטנה יותר. חיסרון נוסף לכך, שגם אם קיימת כתובת בקצה השני, במידה ונפלה טעות, תיווצר מסכת של טרחה להחזרת הפריטים חזרה.
רכישה באתרים ישראלים מאפשרת משלוח קרוב (ואולי אפילו הגעה למכירה ביתית), התרשמות ממידות, שאכן משקפות פרופורציות של נשים מערביות, שירות לקוחות בשפה שלך, אשר זמין עבורך בשעות היום ואפשרות החלפה פשוטה יותר.

הדגש השלישי לקניה נכונה ברשת: סטיילינג, שמתאים לסגנון החיים
רכישה מאתרים, המתמחים בסטיילינג צנוע, ומציעים מלתחה עשירה של בגדים לנשים דתיות היא ערובה לקבלת פריט ביגוד אופנתי, איכותי, שיוכל לשרת אותך לאורך זמן, השכם וערב.

למה לקחת סיכונים? לכי על בטוח! אנחנו מזמינות אותך להתרשם מהקולקציה האחרונה באתר, Glam Boutique  כשצניעות וסטייל נפגשים www.glam-b.com

Leave a Reply

All fields are required

Name:
E-mail: (Not Published)
Comment: